Geriausi žvejų patarimai.

Geriausi žvejų patarimai.

Žvejai turi daug patirties ir žinių apie žvejybą, todėl verta įsiklausyti į jų patarimus. Pateikiame keletą geriausių žvejų patarimų, kurie gali padėti pagerinti jūsų žvejybos įgūdžius. Tikimės, jog straipsnis bus naudingas

Paprasti žvejybos patarimai

  • Prieš išvykdami patikrinkite orų prognozę. Taip sužinosite, kokius įrankius pasiimti ir kur greičiausiai kibs žuvys. Jei nusimato lietus, būtinai pasiimkite lietpaltį bei botus. Nepamirškite kremo nuo saulės! Žvejyba gali būti puikus laiko praleidimo būdas gamtoje, tačiau svarbu apsisaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių.
  • Su savimi turėkite šaldytuvą, kuriame galėsite laikyti laimikį. Taip žuvis išliks šviežia, kol būsite pasiruošę ją paruošti.
  • Būkite kantrūs! Žvejybai reikia laiko ir kantrybės, todėl nenusiminkite, jei iš karto nieko nesugausite. Tai yra pramoga, o žvejyba neturi atsipirkti žuvies kiekiu. Svarbu pats procesas. Smagiai praleiskite laiką! Žvejyba turi būti maloni, todėl nežiūrėkite į tai pernelyg rimtai. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės!

Tai tik keletas iš daugelio puikių patarimų, kuriuos gali pasiūlyti žvejai. Todėl kitą kartą eidami žvejoti būtinai paklausykite, ką sako ekspertai! Galbūt tiesiog sužinosite ką nors naujo, kas padės jums sugauti daugiau žuvies.

Žūklės reikmenys – vienas svarbiausių aspektų tiek profesionalams, tiek mėgėjams

Internete galima rasti labai daug žvejybos reikmenų, todėl gali būti sunku išsirinkti tai, ko jums reikia. Tačiau reikia nepamiršti kelių svarbiausių dalykų, kurie padės teisingai pasirinkti.

Kokybiški žūklės reikmenys gali būti nepigūs, tačiau verta investuoti, nes jie tarnaus ilgiau ir geriau veiks. Vis dėlto, jei tik pradedate, verta įsigyti naudotą įrangą arba pasiskolinti iš draugo. Svarbiausia įsitikinti, kad jūsų žvejybos įrankiai yra gerai prižiūrimi.

Privalomi žūklės reikmenys:

  1. Meškerės – yra daugybė skirtingų meškerių tipų, todėl svarbu pasirinkti tinkamą meškerę pagal tai, kokią žuvį bandote pagauti. Jei nesate tikri, kreipkitės patarimo į žvejybos reikmenų parduotuvę.
  2. Valas. Tai svarbus veiksnys žvejyboje, nes nuo jo priklauso, ar pavyks ištraukti laimikį. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į meškerės stiprumą, nes nuo to priklauso, kokį svorį ji gali išlaikyti.
  3. Kabliukai. Yra daugybė skirtingų žvejybos kabliukų tipų, todėl svarbu pasirinkti tinkamą savo tipo žuvims
  4. Masalas yra tai, kas pritraukia žuvis prie jūsų kabliuko. Yra daug skirtingų masalų rūšių, todėl svarbu pasirinkite tinkamą savo žuvies rūšiai.
  5. Žūklės reikmenų dėžė – tai vieta, kurioje laikote visus savo žvejybos įrankius. Svarbu išsirinkti vandeniui atsparią ir pakankamai talpią žvejybos įrankių dėžę.
  6. Galiausiai svarbu visus įrankius sudėti į dėklą, kad galėtumėte lengvai nešiotis

Ačiū, kad skaitėte ir laukite tęsinio.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *