Palanga – lietuvių mylimiausias kurortas.

Palanga – lietuvių mylimiausias kurortas.

Tai vasaros sostinė, kur gausu įvairiausių veiklų, pramogų ir atrakcionų. Tai vieta, kur galite atsipalaiduoti ir užsiimti įdomiomis veiklomis. Čia Jūsų laukia Baltijos Jūra, įvairios pramogos. O patys Restoranai Palangoje gali pasiūlyti įvairaus tipo maistą. Taip pat siūlomos įvairios ekskursijos pasižvalgyti aplinkui. Tai tik keli argumentai, kodėl verta apsilankyti šiame kurorte

Nemažai lankytinų objektų:

  • Gintaro muziejus kuriame galima pamatyti įdomių Gintaro eksponatų.
  • Palangos tiltas -tai yra lyg Palangos simbolis, kuris visada pilnas žmonių, kurį pasiekti turite eiti Basanavičiaus gatve.
  • Botanikos sodas – tai gražus sodas apjuosiamas krūmynais, nuostabiomis gėlėmis bei įvairiausiomis medžiagomis.
  • Palangos bažnyčia – viena gražiausių bažnyčių Lietuvoje.

Palanga garsėja kulinariniu paveldu.

Norėdami išsirinkti restoraną, pirmiausia verta apsvarstyti jūsų pageidavimus. Kur pavalgyti Palangoje ras kiekvienas, net ir pats į noriausias, gurmanas. Čia galite rinktis įvairių šalių virtuvę.

Įvairūs restoranai skiriasi ir pagal atmosferą, ir pagal kainą. Pavyzdžiui, vienoje vietoje gali būti siūlomas pigus maistas, o kitur – prabangus. Jei norite išsirinkti restoraną Palangoje, verta apsvarstyti įvairius kriterijus.

Daugelis restoranų yra įsikūrę pačiame miesto centre arba jo pakraščiuose, todėl lengva rasti tinkamą vietą. Pavyzdžiui, jei norite apsistoti arti jūros, galite rinktis restoraną netoli jo. Tai leis Jums išnaudoti visus miesto privalumus.

Tačiau yra ir kitų restoranų, kurie yra mažesni ir įsikūrę tolimesnėse vietose. Tai gali būti puiki alternatyva tiems, kurie nori apsistoti ramesnėje vietoje.

Šiuo metu Palangoje daug restoranų, kuriuose siūlom skirtinga virtuvė:

  • Lietuviška virtuvė, kuri garsėja bulviniais patiekalais. Populiariausias vasariškas pasirinkimas šaltibarščiai ir cepelinai.
  • Itališka virtuvė, kuri garsėja skaniomis picomis ir makaronais.
  • Japoniška virtuvė – sushi ir sashimi.
  • Ir kitų šalių virtuvės.

Galima rinktis tarp itin prabangių ir paprastų greito maisto restoranų. Kainos Palangoje, kaip ir kitur Lietuvoje, gana įvairios.

Pasirinkimą daro lengvesnį tai, kad čia galima pasirinkti įvairaus tipo restoranus. Pavyzdžiui, jei norite pavalgyti pigiau, galite rinktis greitą maistą. Jei norite prabangos, galite rinktis restoraną su puikiu aptarnavimu.

Jei norite atostogų Palangoje, verta susipažinti su čia esančiomis vietomis. Tai leis Jums susirasti tinkamą restoraną.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *