SEO optimizacija

SEO optimizacija

Visi asmenys kurie dirba su internetiniais puslapiais yra susidūrę su SEO. SEO optimizacija yra atliekama puslapio viduje ir išorėje. Šie darbai yra reikalingi visiems internetiniams puslapiams, kadangi be jų, jie nebus matomi paieškos sistemose. Mums puslapiai tikrai neatneša jokios naudos, jei jame nesilanko jokie lankytojai. Turėti tik puikiai atrodantį puslapį, nebeužtenka. Internete suvedus kokį nors raktažodį, mes gausime daugybę pasiūlymų, o mūsų puslapis gali būti labai toli. Visi puslapiai esantys pirmame puslapyje, atlikinėja išorinę optimizaciją.

Rasti internete apie SEO optimizacijas tikrai įmanoma, tačiau niekas nepapasakos apie išorinę optimizaciją. Ji yra sudedama iš atgalinių nuorodų iš kitų portalų, kurie padeda mums įgauti reitingą, o paieškos sistemos mus iškelia kaip patikimą puslapį.

Straipsniai ir jų kokybė

SEO straipsniai kurie yra talpinami kituose portaluose yra SEO optimizacijos dalis. Rašydami straipsnius, mes pasirenkame dvi aktyvias nuorodas, kurias dedame ant norimų raktažodžių. Tuomet papublikavus straipsnį kokiame nors tinklalapyje, mes iš jo gausime aktyvias nuorodas. Tad SEO straipsnių rašymas yra privalomas dalykas, norintiems išsikelti savo puslapius.

Visuomet stenkitės rašyti kuo įdomesnius ir naudingesnius straipsnius, kad lankytojams būtų įdomu juos skaityti. Jūsų straipsnis turi būti sudarytas nuo 300 žodžių ir daugiau, o jame galite panaudoti maksimaliai dvi aktyvias nuorodas. Pasistenkite įdėti straipsniui paveiksliuką ir pačiame straipsnyje, kaip padaryta ir su šiuo straipsniu. Tarkime SEO yra įrašo paveiksliukas, o SEOROCKET.LT yra talpinamas jau vidiniame įraše. Taip pat kiekvienam talpinimui yra reikalingas unikalus straipsnis, tad to paties straipsnio per kelis puslapius patalpinti negalite.

SEO optimizacija
SEO optimizacija

Kur talpinti straipsnius?

Kai turite SEO straipsnius, tuomet jums yra reikalingas SEO straipsnių talpinimas. Tokie straipsniai dažniausiai yra talpinami straipsnių kataloguose, naujienų puslapiuose arba randami puslapiai su tokia pačia tematika kaip jūsų straipsnis. Pas mus jūs galite pasirinkti norimą katalogą ir jame talpinti vos už kelių eurų mokestį. Mokestis yra taikomas vienkartinis, o jūsų įrašas išlieka tol, kol gyvuoja internetinis puslapis. Toks mokestis yra taikomas dėl puslapio išlaikymo. Kad išlaikyti puslapį, reikia mokėti už serverių nuomas, domeno pratęsimą, sertifikato nuomą ir pačio puslapio prižiūrėjimą. Kadangi turime didelį kiekį portalų, tuomet mums susidaro nemažos išlaidos.

Straipsnis parengtas ir patalpintas Radom komandos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *