Automobilio patikra

Automobilio patikra

Automobilio patikra yra labai svarbus dalykas prieš perkant naudotus automobilius arba kitas transporto priemones. Pirkdami iš nepažįstamų asmenų, mes niekada nežinome ko galime tikėtis iš to automobilio ir kokią praeities istoriją jis gali turėti. Dauguma automobilių šiais laikais yra perkami tik naudoti, nes nauji automobiliai yra mums per brangūs ir negalime sau leisti jų įsigyti. Rinkoje yra labai daug perpardavinėtojų, kurių tikslas parduoti automobilį ir uždirbti tik didesnį pelną. Prieš perkant naudotą automobilį, jums reikia pasitikrinti juos VIN patikra portale, kuriame gausite daug svarbios informacijos iš transporto priemonės praeities.

Kur galima rasti VIN?

Jei jūs esate namuose ir nenorite sugaišti savo laiko važiuoti ir žiūrėti automobilio, tuomet atidžiai peržiūrėkite skelbimą, ten dažnai būna rašomi identifikaciniai kodai. Jei kodo nepavyksta rasti, tuomet pasiskambinkite pardavėjui ir pasiteiraukite, koks yra automobilio VIN kodas.

Jei jau esate prie pačio automobilio, tuomet galite jį rasti ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Pats lengviausias būdas yra tiesiog pažiūrėti automobilio techniniame pase, ten jis visada yra. Taip pat galite atsidaryti ir kapotą ir pamatysite jį ant kėbulo.

Automobilio patikra
Automobilio patikra

Ką galiu sužinoti iš ataskaitos?

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį jums suteiks labai plačios ir naudingos informacijos, prieš perkant naudotą automobilį. Jūs išvengsite blogo automobilio pirkimo ir padės lengviau apsispręsti ar tikrai tas automobilis jus domina.

Jeigu jūs neturite patirties perkant automobilį, ataskaita jums pateiks ką labiausiai reikėtų žiūrėti tame automobilyje ir jų dažniausias problemas. Kuo senesnis automobilis, tuo didesnė tikimybė, kad jis praeityje turėjo eismo įvykį, ir mums tai ataskaita parodo. Jums parodys visas avarijas kurios buvo registruotas, kurio metu automobilis nukentėjo, kokios kėbulo dalys buvo pažeistos ir kokia žala buvo įvertinta. Daugumai labai svarbu yra rida, o ridą pardavėjai mėgsta atsukti. Jums pateiks kiekvienų metų ridos duomenys, jei jie buvo atsukinėjami, jums bus parodyta nuo kokio iki kokio kilometražo atsukta. Svarbiausias dalykas pagal mus, kad parodo ar automobilis nėra paieškomas kokioje nors šalyje.

Jei automobilis yra paieškomas, tuomet siūlome bėgti kuo toliau nuo tokio automobilio ir nesusidaryti sau bėdų. Jei įsigysite vogtą automobilį, tuomet ne tik prarasite savo pinigus, tačiau iš jūsų bus ir atimtas automobilis.

Šis straipsnis yra parengtas ir patalpintas Radom.lt komandos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *