Nuostabus poilsis

Nuostabus poilsis

Nuostabus poilsis gali būti patiriamas ir mažuose miesteliuose, tokiuose kaip Ignalina. Ar kada nors esate girdėję apie šį mažą miestelį, kuriame gyvena vos nepilni 6000 tūkstančiai žmonių, o jis randasi Aukštaitijoje. Jis yra nutolęs nuo Lietuvos sostinės tik per 100 kilometrų, tad su mašina nuo Vilniaus galite atvažiuoti vos per valandą. Miestas kuriame galite rasti nacionalinį Aukštaitijos parką, nuostabių ežerų ir įvairiausių lankytinų vietų. Dauguma čia atvyksta vasaros arba žiemos metu. Žiemą čia yra pagarsėję slidinėjimo sportu, kadangi turime nuostabius kalnus. O vasarą, čia renkasi stovyklose arba atvyksta paatostogauti prie ežerų. Miestelis leis jums atsipalaiduoti nuo kamščių, pasigrožėti puikiais gamtos vaizdais, nes visur matysite tik miškus arba ežerus. O vakarais labai yra populiaru išsinuomoti mobilius kubilus arba pirteles.

Kubilas ramiam atodūsiui

Jei jau norite patirti tikrai įsimintiną poilsį, tuomet jums yra siūloma mobilaus kubilo nuoma. Šiame miestelyje labai dažnai lankytojai nuomojasi kubilą, kadangi gali puikiai atsipalaiduoti ir pasvajoti karštame vandenyje, kuris jums atliks masažą. Modernūs kubilai kurie pagaminti 2021 metais, turintys reguliuojamą oro burbuliukų masažo sistemą, net 8 purkštukai. O , kad jums nebūtų tamsu, viduje ir ant laiptelių yra įmontuotos LED lemputes. Kubilo rekomenduojama temperatūra yra nuo 38 iki 39 laipsnių, o karštą vasaros dieną 37. Siūloma nuomotis kuo ankščiau, kadangi kubilą reikia kūrenti 4 – 5 valandas, o prieš tai dar ir vandens pripildyti.

Nuostabus poilsis
Nuostabus poilsis

Mobili pirtis

Jei nesate kubilo fanai, tuomet puiki proga pabandyti ir pirties ant ratų nuomą. Pirtelė yra sumontuota ant priekabos, todėl ją galima pristatyti į norimą lokaciją. Tokia pirtelė yra 2,5 metro dydžio, o joje gali tilpti net iki 5 – 7 asmenų. Viduje yra pečius su vandens talpa, kurioje turi būti pastoviai vandens, kad vyktu cirkuliacija. Ši pirtis ypatingai greitai įkaista, vos per 40 minučių, galite pasiekti 70 – 80 laipsnių temperatūrą. Taip pat rasite ir langelius, pro kuriuos galėsite grožėtis įvairiausiais vaizdais.

Kubilų nuoma parai kainuoja nuo 50 eurų, o mobili pirtis nuo 80 eurų. Taip pat galima ir komplektuoti, tad bendras komplektas jums kainuotų 120 eurų už parą. Reikėtų nepamiršti, kad malkomis ir elektra, jums reikės pasirūpinti patiems.

Straipsnis parengtas ir patalpintas Radom.lt komandos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *