Ką daryti su senomis video juostomis?

Ką daryti su senomis video juostomis?

Jeigu namuose turite senų video juostų – siūlome jų neišmesti. Kur kas geriau yra jas skaitmeninti, kadangi tai yra puiki galimybė gauti nuostabias akimirkas, kurios leis Jums matyti savo vaiskytės arba gal arimų žmonių gyvenimą.

Vis daugiau žmonių supranta, kad tai yra neįkainojama. O vaizdo kasečių įrašų skaitmeninimas yra puiki paslauga, kuri padės Jums peržiūrėti tuos video, kurie yra pateikti senų formatu.

Ieškome specialistų

Jeigu Jus domina video kasečių perrašymas – siūlome ieškoti specialistų, kurie Jums gali ištiesti pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia. Ieškoti specialistų pirmiausia siūlome remiantis kitų žmonių komentarais. Tai dažniausiai labai pagreitina paieškas ir tuo pačiu padeda atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Taip pat siūlome tartis tik su tais, kurie siūlo paslaugas legaliai. Tai yra garantija, kad viskas bus taip, kaip Jums labiausiai reikia. O šiuo atveju kokybė ir turėtų būti kiekvieno žmogaus, kuriam reikia tokių paslaugų, prioritetas.

Ar visi formatai yra galimi?

Dažniausiai  siūlomas įrašymas .mp4 formatu, kuris suteikia galimybę žiūrėti video tiesiai per TV. Žinoma, kai kuriems norisi tokio formato, kad būtų galima žiūrėti ir per telefoną arba kompiuterį. .mp4 formatas tikrai suteikia tokią galimybę, tik belieka nuspręsti – kokiu būdu jis bus perkeltas į tą įrenginį, kuris Jums labiausiai tinka. Tai yra patogu, paprasta ir tuo pačiu džiugina kokybe. Apskritai suskaitmeninus video tikrai galima džiaugtis formatų gausa, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Tik reikia ieškoti specialistų, kurie iki mažiausių smulkmenų tenkina daugelio poreikius.

O gal dovanoti muziejui?

Kai kurie senas video kasetes, kurios jiems neturi vertės, dovanoja muziejui. Kuo video yra senesnis- tuo dažniausiai tokia dovana yra laukiama labiau. Ir tuo pačiu džiugu, kad dažniausiai muziejai vėliau tokiais video dalinasi su kitais žmonėmis ir tuo pačiu plečia mūsų suvokimą apie tam tikrą metų eigą. Juk matyti ją realiai per kito žmogaus prisiminimus – kur kas aiškiau. Tai yra gyvoji dokumentika.

Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *