Urnos pasirinkimas, nuo ko pradėti?

Urnos pasirinkimas, nuo ko pradėti?

Gavęs užduotį išsirinkti kremavimo urną mirusiam mylimam žmogui, beveik kiekvienas yra pradedantysis. Išsirinkti urną žmogui, kuris jums reiškė tiek daug, yra sunkus darbas, ypač jei tai pirmas kartas. Be jokios abejonės, turėsite daug klausimų apie atminimo urnas. Kaip išsirinkti tinkamą laidotuvių urną? Kokio dydžio urnos reikia? Ar viena urnos medžiaga geresnė už kitą? Į kokį kainų intervalą turėtumėte atsižvelgti? Kai pradedate galvoti apie savo galimybes, yra keli dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kad gautumėte tinkamą kremavimo urną.

Kur urna bus naudojama?

 

Pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, kaip ir kur urna bus naudojama. Jei urną ketinate naudoti kapinėse esančiose antžeminėse laidose, gali būti taikomi tam tikri reikalavimai. Sužinokite, ar kapinėse leidžiama statyti tik iki konkretaus kubinio tūrio urnas, ar jos turi būti iš tam tikros medžiagos, pavyzdžiui, keraminės urnos. Jei kremavimo urną planuojate eksponuoti savo namuose, turėsite daug daugiau laisvės pasirinkti memorialo dydį ir dizainą. Laidodami urną, galbūt norėsite pasirinkti paprastą, tvirtą urnos dizainą. Kai kuriuose laidojimo įrenginiuose reikia naudoti apsauginį urnos skliautą, kad kapinėse nesugriūtų žemė. Tai reiškia, kad galite gauti nedidelę medinę, metalinę ar keramikinę urną ir įdėti ją į urnos laidojimo skliautą. Kitas variantas, kuris sutaupo jus nuo urnos ir saugyklos įsigijimo, yra kultivuoto marmuro urnos pasirinkimas. Šio tipo urna tarnauja kaip nuosavas skliautas. Prieš priimdami sprendimą, būtinai susisiekite su kapinėmis ir patvirtinkite jų reikalavimus.

Urnos laikymas namuose

 

Laikydami urną namuose, dauguma šeimų renkasi gražią urną, kurią galėtų eksponuoti. Jei žmogus, kurį norite pagerbti, buvo dažnai gamtoje ir mėgo būti lauke, medinė urna gali būti puikus pasirinkimas. Rankų darbo keraminė urna gali puikiai įamžinti gležną, jautrią asmenybę, o stiklinės gali būti nuostabi duoklė kūrybingam ir meniškam žmogui. Jei jūsų mylimam žmogui patiko sodininkystė, medžioklė, žvejyba ar kitas pomėgis, galite rasti teminę urną kaip tik jam. Tokio tipo urnos pasirinkimas yra ypatingas būdas priminti jums apie tai, ką jie mėgo.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *