Prekybinės svarstyklės. Kaip išsirinkti tinkamiausias?

Prekybinės svarstyklės. Kaip išsirinkti tinkamiausias?

Prekybinės svarstyklės – nepamainomos pagalbininkės, kasdien naudojamos tiksliam prekių ar daiktų svėrimui įvairiose pramonės šakose: prekybos, gamybos, logistikos, laboratorijų ir žemės ūkio. Tam, kad šios svarstyklės atitiktų jūsų veiklos reikalavimus, rinktis reikia labai kruopščiai. Prekybinės svarstyklės tiesiogiai atsakingos už tikslų svėrimą, taigi ir už viso darbo sėkmę.

Į ką atkreipti dėmesį, perkant šias svarstykles?

  1. Svėrimo ribos. Rinkoje gausu prekybinių svarstyklių, kurios skiriasi svėrimo ribomis. Labai svarbu įvertinti savo svėrimo poreikius. Ar tai bus nedideli maisto produktai, o gal sunkūs statybiniai armavimo mišiniai? Prekybinės svarstyklės gali būti didesnės ir sverti didesnes nei 15 kg prekes.
  2. Tikslumas. Tai pats svarbiausias veiksnys bet kurioje prekybos srityje. Niekas nenori nei patirti nuostolių nei apgaudinėti klientų, todėl itin svarbu, kad pasirinktos svarstyklės pasižymėtų tik tiksliu svėrimu. Kuo tikslesnė skalė, tuo patikimesni matavimai. Taip pat šiuolaikinės svarstyklės pasižymi dar vienu privalumu – turi atskirą ekraną klientams, kuriame informacija matoma ryškiai ir labai aiškiai net ir esant prastesniam apšvietimui.
  3. Darbo aplinka. Labai svarbu įvertinti visą aplinką, kurioje bus naudojamos svarstyklės. Dulkės, drėgmė, temperatūra gali turėti įtakos gaminio veikimui. Rinkitės prekybines svarstykles, kurios atitinka jūsų darbo vietos sąlygas. Taip bus užtikrintas jų ilgaamžiškumas. Šiuo metu praktiškai visos svarstyklės atsparios drėgmei ir kitiems išoriniams veiksniams.
  4. Biudžetas. Prekybinių svarstyklių pasirinkimas dabar toks didelis, kad tikrai galima rasti sau tinkamiausias labai nenuskriaudžiant piniginės. Tiesa, jei biudžetas itin mažas, verčiau dar šiek tiek pataupyti. Negalima aukoti gaminio kokybės, tikslumo ir patikimumo, nes tai vėliau gali atnešti verslui papildomų nuostolių. Kaip žinia, skūpas moka du kartus.

Dar keli patarimai:

  1. Pasikonsultuokite su ekspertais. Svarstyklių gamintojai turi vertingų įžvalgų ir gali rekomenduoti jums tinkamiausią prekę, atsižvelgiant į konkrečius reikalavimus.
  2. Perskaitykite kitų vartotojų atsiliepimus internete. Tai labai padeda greičiau apsispręsti.
  3. Pagalvokite apie kalibravimą. Norint išlaikyti savo svarstyklių tikslumą, reikia reguliariai jas kalibruoti.
  4. Prieš perkant išbandykite. Galėsite įsitikinti, ar patogu naudotis svarstyklėmis.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *