Kodėl verta investuoti į nekilnojamą turtą?

Kodėl verta investuoti į nekilnojamą turtą?

Ar žinojote, kad galima investuoti į nekilnojamąjį turtą su nedidele pradine kapitalo suma? Kai kurie investuotojai pradeda investuoti į nekilnojamąjį turtą sumokėdami vos 20% pradinės įmokos už turtą, nes likusią sumą skolinasi iš banko.

Jei domitės, kodėl vertėtų investuoti į nekilnojamąjį turtą, skaitykite toliau, kad sužinotumėte pagrindines privalumus, kuriuos gauna nekilnojamojo turto investuotojai, ir tada raskite geriausias vietas investuoti į nekilnojamąjį turtą, kad pradėtumėte savo kelionę.

Galite paįvairinti savo portfelį

Diversifikuotas investicijų portfelis mažina visiško nuostolio riziką. Pavyzdžiui, kas nutiktų, jei visą savo kapitalą investuotumėte į akcijas, o tada akcijų rinka žlungtų? Galėtumėte viską prarasti.

Tačiau, jei investuojate į kitas rinkas, pavyzdžiui, į nekilnojamojo turto rinką, turite investicijas nekoreliuojančiose rinkose, mažindami visiško nuostolio riziką. Siekdami dar labiau padidinti diversifikaciją, galite investuoti į skirtingas nekilnojamojo turto rinkas visoje šalyje arba įvairius nekilnojamojo turto investicijų tipus. Pavyzdžiui, galėtumėte investuoti į nuomojamąjį turtą, turto atnaujinimo ir pardavimo projektus bei nekilnojamojo turto investicinius fondus.

Turite įvairių investavimo į nekilnojamąjį turtą opcijų

Nekilnojamojo turto investuotojai turi daug įvairių nekilnojamojo turto investicijų tipų, suteikiančių galimybes tiems, kurie ieško investicijų su potencialiai didelėmis grąžomis arba konservatyvių variantų, kad rastų tai, ko jiems reikia.

  • Gyvenamieji objektai: Galite įsigyti vienos šeimos namus, butus arba kotedžą, kad jį naudotumėte kaip nuomojamą turtą. Tai sukuria pasyvią pajamą ir leidžia uždirbti kapitalo vertės augimą, kai namo vertė didėja.
  • Komercinės savybės: Investavimas į komercinį turtą suteikia daugiau diversifikacijos galimybių ir potencialą nuomos pajamoms. Kaip ir gyvenamųjų objektų atveju, jūs esate šeimininkas, tvarkote nuosavybės valdymą ir renkate pasyvias pajamas iš verslo savininkų.
  • Namų atnaujinimas: Kitas nekilnojamojo turto investavimo variantas yra pirkti neįvertintas savybes, jas tvarkyti ir parduoti pelningai. Jums nereikia ilgai laikyti nekilnojamojo turto ar rūpintis nuosavybės valdymu; taip pat galite greičiau uždirbti kapitalo prieaugį.
  • Nekilnojamojo turto investiciniai fondai: Nekilnojamojo turto investuotojai, norintys pasyviai valdyti nekilnojamąjį turtą, gali investuoti į investicinius fondus arba nekilnojamojo turto investicines bendroves, kurios valdo ir tvarko nekilnojamąjį turtą. Investuotojai uždirba nuomos pajamas ir kapitalo prieaugį pagal savo investiciją, bet neturi atsakomybės už patį turtą.

Galite užsidirbti pasyvių pajamų

Nekilnojamas turtas suteikia opciją turėti pasyvių pajamų. Uždirbtas pajamas galite naudoti didesniam nekilnojamojo turto portfeliui kurti, mėnesinėms išlaidoms padengti arba kitiems finansiniams tikslams pasiekti.

Keletas būdų uždirbti pasyvias pajamas iš nekilnojamojo turto investicijų apima:

  • Pirkti ir laikyti objektus: Nuomojant objektus, uždirbate pasyvias pajamas. Nors reikia atlikti tam tikrus darbus objekto priežiūrai ir valdymui, apskritai mėnesinės pajamos yra pasyvios.
  • Samdyti nuosavybės valdymo įmonę: Galite investuoti į gyvenamąjį ir komercinį nekilnojamąjį turtą, tada pasamdyti brokerį tvarkyti objektus, taip padarydami savo pajamas visiškai pasyvias.
  • Investuoti į investicinius fondus: Nekilnojamojo turto investiciniai fondai suteikia nekilnojamojo turto investuotojams galimybę investuoti pinigus į komercinius ir didelius gyvenamuosius nekilnojamojo turto projektus be atsakomybės valdyti objektus, suteikiant 100% pasyvias pajamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *