Kokios yra vertimo paslaugų kainos?

Kokios yra vertimo paslaugų kainos?

Internete vis dažniau galima pamatyti klausimą: kokios yra vertimo paslaugų kainos? Tikriausiai esate pastebėję, kad vertimų paslaugos tampa vis populiaresnės ir reikalingesnės mums visiems. Kiekvieno asmens vertimas yra individualus, todėl ir kainos kiekvienam asmeniui būna skirtingos. Internete galima rasti vertėjų, kurie vers už labai mažas kainas, tačiau jie neturės jokių vertėjo sertifikatų ir klausimas ar išverstas tekstas bus kokybiškas.

Kokios yra vertimo paslaugų kainos?

Vertimo raštu kaina

Kaip ir minėjome, daugumai yra labai įdomu vertimo paslaugų kainos. Dažniausiai vertimas raštų yra skaičiuojamas visur vienodai, apskaičiuojama kiek yra standartinių puslapių kiekis. Įprastame puslapyje dažniausiai yra 230 žodžių, todėl paslaugos kainą apskaičiuoti yra nesunku. Kiekvienas vertimų biuras pateikia savo internetiniuose puslapiuose arba skelbimuose žodžio kainą.  Reikia paminėti, kad vertėjai atlieka ne tik vertimus, tačiau ir kitas svarbias užduotis su tekstiniais dokumentais. Į vertimo kainą būna įskaičiuota ir teksto stiliniai redagavimai ir kitos paslaugos. Dauguma biurų taiko nuolaidas, kuomet yra užsakinėjamas didesnis kiekis vertimų. Tai reiškia, kad jeigu jūs užsakysite tik vieno arba dviejų puslapių vertimus, jums vieno žodžio vertimas bus brangesnis.

Vertimo žodžiu kaina

Ši sritis yra labai skirtinga nuo vertimo raštu, todėl normalu, kad ir kaina bus skirtinga. Kaina šioje srityje priklauso nuo numatytų vertimo valandų skaičiaus. Taip pat kainą nulemia ir vertimo rūšis. Populiariausi vertimai žodžiu yra konferencijose, seminaruose, renginiuose, pavieniams asmenims. Profesionalūs biurai dažniausiai naudoja du vertėjus seminaruose, todėl automatiškai kaina dvigubinasi. Profesionalus vertėjas, kuris išmano savo sritį, atvyksta į sutartą vietą pats. Terminai priklauso nuo įmonių užimtumo ir nuo užsakovo reikalavimų. Dažniausiai vertimų biurai atlieka darbą per įsipareigotą laikotarpį, tarkime per dvi arba tris dienas. Jeigu jums reikės atlikti darbą per greitesnį laikotarpį, tuomet yra taikomi antkainiai.

Kur galėčiau kreiptis dėl vertimo?

Jei jums reikalingas profesionalus ir laiku atliekamas vertimas, tuomet siūlome rinktis Domus Lingua. Biuras yra įsikūręs Vilniuje, Užupio gatvėje 7 – 56. Jie turi sukaupę net 23 metų patirtį ir gali pasiūlyti vertimą iš bet kokios kalbos.

Vertimų biuras Domus Lingua
Vertimų biuras Domus Lingua

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *