Kokie dabar yra nauji butai Vilniuje?

Kokie dabar yra nauji butai Vilniuje?

Daugelis, planuojančių pirkti nekilnojamo turto objektą, dairosi būtent naujos statybos būsto. Jie mus vilioja aukštesne energetine klase, kokybiškumu bei itin funkcionaliu suprojektavimu. Gyvenantiems šio tipo būste belieka tik mėgautis kiekviena gyvenimo tokiame bute akimirka.

Tenka pastebėti, kad būsto įperkamumas Lietuvoje jau kuris laikas mažėja, dėl to tuos, kuriuos domina nauji butai Vilniuje, ima dairytis mažesnio ploto nekilnojamo turto objektų. Juk visi puikiai žino, kad kuo buto erdvė bus didesnė, tuo už jį teks daugiau susimokėti. Tad kartais gyventojams kyla noras pasidairyti didesnio ploto butų. Bet tuomet teks domėtis jau senesnės statybos būsto. Juk kainos auga tiek naujos statybos buto, tiek ir senųjų būstų. Visgi pirmieji brango labiausiai. Tenka pripažinti, jog kilo statybų kaštai, butų pasiūla mažėjo.

Šiuolaikinių butų kompleksai yra projektuojami taip, kad būtų patrauklu bei malonu gyventi visiems namo ar visų namų gyventojams ir visai nesvarbu, kokie jie amžiaus. Net ir patys nekilnojamo turto projektai yra statomi išskirtinėse sostinės vietose. Tai itin svarbu gyventojams. Nuo to gali priklausyti ir būsto vertė. Projektus supa sutvarkyta bei atnaujinta infrastruktūra ir visa aplinka. Taigi įvertinkite ne tik pačio būsto kokybę, bet ir aplink jį esančią aplinką bei visą kaimynystę.

Pirkimo procesas

Visų mūsų poreikiai skirtingi. Tad ir dominantis būstas bus vis kitas. Tuos, kuriuos domina nauji butai Vilniuje, greičiausiai puikiai žino miesto rajonus ir kartais net turi konkrečius reikalavimus, kur ir kokį būstą nori išsirinkti. Šiais laikais naujos statybos buto pirkimas vyksta labai greitai ir paprastai. Jūs kreipiatės į pardavimais užsiimančią įmonę. Jeigu norite, kad viskas vyktų dar sparčiau, tai galėsite pasamdyti brokerį, kuris pasirūpins visu pirkimo procesu. Tuo tarpu Jums nebereikės vargintis ruošiant pirkimo dokumentus arba juos tikrinant. Teks tik sumokėti pradinį įnašą, kai pasirašysite preliminarią pirkimo ir pardavimo sutartį. Kai tik atliksite visus reikalingus veiksmus, pardavimą teks fiksuoti notarų biure. Tada kai sumokėsite visą reikiamą pinigų sumą ir perregistruosite nusipirktą naują butą Registrų centre, akimirksniu tapsite teisėtu būsto savininku. Taip naujos statybos butai taps jūsų nuosavybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *