Vertimai: reikalinga paslauga kiekvienam verslui

Vertimai: reikalinga paslauga kiekvienam verslui

Dauguma verslų turi internetinius puslapius, todėl nenuostabu, kad susilaukia žinučių iš asmenų, kurie nešneka jų gimtąja kalba. Dėl tokių priežasčių, jie pradeda samdytis vertėjus, kad jie galėtų išversti jų turinį arba paslaugas į kelias skirtingas kalbas. Norint turėti sėkmingą verslą, būtina jį versti bent į kelias kalbas, kad pasiekti platesnes auditorijas. Šiais laikais net buvo atliekami tyrimai, kurių metu 76 procentai teigė, kad nepirktų jokių prekių arba paslaugų iš puslapių, kuriuo nepateikia teksto jiems suprantama kalba. Taipogi 40 procentų pirkėjų teigė, kad niekada nepirks iš ten, kur nėra jų gimtosios kalbos. Tyrimo metu buvo apklausinėjami žmonės iš skirtingų Europos šalių, kad gauti kuo tikslesnius duomenis. Taip pat dažnai yra nuvertinama ispanų kalba, nors ji sudaro 10 procentų viso interneto. JAV verslai jau pradėjo versti savo puslapius į ispanų kalbą, kadangi Pietų Amerikoje vis daugėja Ispanijos piliečių.

Internetiniai vertėjai – prasta mintis

Tikriausiai kiekvienas asmuo, kuris naudojasi internetu žino, kas yra Google. Tai puiki platforma kurioje mes galime matyti žemėlapius arba surasti reikalingos informacijos. Bėda, kad dalis žmonių pasitiki jų vertėju, kuris nėra profesionalus ir atlieka vertimus žodis į žodį, bei kartais visai nepataiko į tą esmę. Žmonėms kurie nesupranta kitos kalbos, vertimas gali atrodyti gražus ir be klaidų, tačiau jie klysta.

Jokiais būdais neverskite svarbių dokumentų su internetiniais vertėjais, kurie gali privelti daugybę klaidų, o taip susigadinsite savo reputaciją ir žmonės jumis gali nepasitikėti ir galvoti, kad vykdote aferas. Kuomet įmonės pradeda versti savo turinį į užsienio kalbas su vertėjais, dažniausiai užėję lankytojai pamato klaidas ir tiesiog jį išjungia.

Pasitikėkite profesionalais

Kad ir kaip norisi sutaupyti, tačiau geriau skirti finansų profesionaliems vertėjams, kurie gebės atlikti vertimus į daugybę skirtingų kalbų. Domus Lingua vertimai gali būti atlikti į daugiau nei 60 skirtingų kalbų, kuriuos verčia tikri srities profesionalai. Svarbu paminėti, kad sritiniai vertimai yra atliekami vertėjo, kuris turi patirties toje srityje, kad galėtų užtikrinti tik profesionalų vertimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *