Speed dating – kas tai?

Speed dating – kas tai?

Turbūt sutiksite, jog dažniausiai užtenka vos kelių minučių, jog būtų galima suprasti, ar žmogus patinka, ar ne. Ir ką gi veikti likusį pusvalandį ar net valandą, jeigu žmogus nuo pat pirmųjų minučių nepatiko? Deja, bet tai yra viena iš priežasčių, kodėl kai kurie vengia susitikinėjimo. Būti mylimas ir mylėti nori kiekvienas žmogus, todėl tiems, kas nemėgsta įprastų pasimatymų yra siūloma alternatyva. Speed dating lietuviškai verčiasi kaip greiti pasimatymai. Jų visa esmė sutikti kuo daugiau žmonių per kelias minutes ir nuspręsti, ar bent vienas jų yra vertas jūsų dėmesio. Jeigu po visų pasimatymų nusprendėte, kad kažkuris pašnekovas jums patiko, pasibaigus pasimatymams galėsite paprašyti jo kontaktų ir pakviesti į pasimatymą. Žinoma, kontaktus gausite tik tuo atveju, jeigu abu pažymėsite vienas kitą, priešingu atveju teks patikusio žmogaus ieškoti savarankiškai.

Ar speed dating renkasi tik nuobodūs vienišiai?

Vienas iš didžiausių mitų yra tas, jog speed dating renkasi tik vienišiai, kurie negali susirasti sau poros. Na, iš dalies tame tiesos yra. Juk bet kurioje vietoje galima sutikti vienišų žmonių, kurie beviltiškai ieško meilės. Bet argi tai blogai? Tokiuose vietose neretai renkasi ne tik beviltiškai ieškantys meilės, bet ir tie, kurie daug laiko skiria darbui, todėl nesutinka daug naujų žmonių, todėl ir neatranda savo meilės. Greičiausiai greituose pasimatymuose sutiksite net ir daktarų, juk būtent jie daugiausia laiko skiria darbui.

Ką daryti, jeigu simpatija nėra abipusė?

Po greitųjų pasimatymų neretai tenka susidurti su nuoskauda, jeigu patikęs pašnekovas nejautė to paties. Na, tai gali atsitikti ne tik greituosiuose pasimatymuose, bet ir bet kur kitur. Ką daryti tokiu atveju. Turbūt vienas iš būdų būtų susisiekti su patikusiu asmeniu socialiniuose tinkluose. Galbūt jam patiktų susitikti dar kartą ir susipažinti artimiau. Visgi, jeigu socialiniuose tinkluose negavote atsakymo, neturėtumėte jo persekioti toliau. Deja, bet ne reiškia ne, jeigu patikęs pašnekovas nepajautė to paties, greičiausiai jis nėra jums skirtas ir verta pasidairyti kur nors kitur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *