Sandarumo testas – verta atlikti bet kada

Sandarumo testas – verta atlikti bet kada

Sandarumo testas leidžia ne tik nustatyti nesandarias vietas, bet ir padeda suvokti, ką reikia pakeisti name, kad ateityje būtų galima sutaupyti. Šildymas vis brangsta, todėl labai naudinga būstą paversti sandaresniu. Sandarumo testą atlikti naudinga dar statant būstą, tuomet atliekamas tarpinis sandarumo testas, kuris parodo, kurios vietos jau yra nesandarios ir reikėtų jas pataisyti. Sekantis etapas – galutinis sandarumo testas. Visgi galima pastebėti tai, jog vis daugiau žmonių sandarumo bandymą atlieka ne tik statybų metu, bet ir po jų. Pavyzdžiui, norėdami parduoti namą šiek tiek brangiau arba priešingai, norėdami pirkti sandarų namą.

Ką daryti, kai rezultatai netenkina?

Labai gaila, tačiau sandarumo testas ne visuomet pasiseka taip, kaip norisi. Todėl rekomenduojama atlikti ir tarpinį sandarumo bandymą, jog būtų galima preliminariai numatyti, kokie bus rezultatai ir juos pagerinti, jeigu reikia. Aišku, savaime suprantama, jog ne kiekvienas nori papildomai išlaidauti ir atlikti tarpinį sandarumo testą, tai neretai priveda prie vieno – reikia atlikti sandarumo bandymą dar kartą. Jeigu sandarumo bandymą atliksite tik vieną kartą, kai jau bus baigti visi darbai, tuomet greičiausiai jums teks atlikti dar kartą, nebent turite daug patirties su sandarumu ir tiksliai žinote, kaip viską atlikti. Priešingu atveju reikės ne tik atlikti dar kartą sandarumo bandymą, bet ir perdaryti dalį darbų, jog būtų nesandarios vietos sutvarkytos ir namas būtų įvertintas geriau. Pasiekti aukštą energinio naudingumo klasę yra sudėtinga, todėl reikia būti atidiems ir su specialistais pradėti bendradarbiauti dar statybų metu.

Kokių specialistų ieškoti?

Kaip ir bet kurioje kitoje srityje, taip ir namų diagnostikoje, labai svarbu rasti patikimus specialistus, kurie ne tik turėtų reikiamą įrangą, bet ir žinias, bei mokėtų jas pritaikyti. Jeigu nenorite, jog sandarumo bandymas būtų atliktas netiksliai, tuomet neskubėkite ir rinkitės specialistą išrankiai. Svarbiausia, jog specialistas galėtų prisiimti atsakomybę už savo darbus, tai reiškia, kad galėtų suteikti garantiją, kad darbas atliktas profesionaliai ir kokybiškai, tuomet nereikės abejoti specialisto patikimumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *