Populiariausi stalų tipai

Populiariausi stalų tipai

Virtuvinių stalų įsigijimas yra prilyginamas asmeniškoms patirtims, dėl labai daug skirtingų priežasčių. Virtuviniai stalai stovės jūsų valgomajame, kuriame valgysite patys, vaišinsite svečius ir bendrausite su kitais asmenimis. Ne paslaptis, kad valgomąjį stalą mes matome kiekvieną dieną ir naudojame jį kur kas daugiau, nei kitus namuose esančius baldus. Todėl labai svarbu išsirinkti tinkamą stalą.

Stačiakampiai stalai

Stačiakampiai stalai yra patys populiariausia ir labiausiai naudojami gyvenamuosiuose namuose. Tokie stalai suteikia puikų stilių.

Kvadratiniai stalai

Šio tipo stalai turi patį paprasčiausią dizainą. Keturios kojos, kurių atstumai yra visiškai vienodi. Tokie stalai yra puikiai tinkami keturiems asmenims ir kompaktiškoms erdvėms. Taip pat lengvai pritaikomos ir virtuvinės kėdės prie kvadratinių stalų. Taip pat galima rasti labai gražių kvadratinių stalų, kurie turi blizgius paviršius su minimalistiniais dizainais, kurie puikiai galės pagyvinti jūsų namų erdvę.

Apvalūs stalai

Apvalūs stalai labai dažnai leidžia keisti sėdėjimo galimybes ir turi atlenkiamus kraštus, kurie leidžia stalui pakeisti formą į ovalaus. Galima rasti pirkti labai gražių apvalių stalų su medžio apdailomis.

Ovalūs stalai

Ovalūs stalai yra pats populiariausias pasirinkimas, kurie nori suteikti savo virtuvei jausmingumo. Taip pat ilgesnis paviršius suteikia kur kas daugiau vietos pietaujantiems asmenims.

Laisvos formos

Tokie stalai kuriami, kad nebūtų jokio konkretaus dizaino. Į šio stalo kategoriją dažniausiai įeina visos lentelės, kurios netelpa į standartines formas. Tarkime stalas L formos, o standartinės kojos laikos priešais visą plokštę.

Mediniai stalai

Mediniai stalai dažniausiai yra originalūs ir kainuoja kiek daugiau, nei įprasti stalai. Svarbu paminėti, kad tokio tipo stalai sveria daug.

Stikliniai stalai

Jei norite turėti savo namuose elegantišką ir erdvų pojūtį, tuomet stikliniai stalai yra jums puikiai tinkami. Su šio tipo stalais, jūs galėsite suteikti švarų ir šiuolaikiško stiliaus įvaizdį savo virtuvėje.

Marmuriniai stalai

Dažnai galime pamatyti pas daugumą namuose, kad virtuvėje stalviršis yra marmurinis. Šiais laikais galime rasti ir ant prabrangių valgomojo stalų modelių. Tokio tipo stalai atrodo labai elegantiškai, su sodriais atspalviais ir tekstūruotais paviršiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *