Pirmo pasimatymo metu į kaljaninę

Pirmo pasimatymo metu į kaljaninę

Ar esate kada nors pagalvoję, kad kaljanų baras Vilniuje yra puiki vieta pirmiems pasimatymams. Merginų atsivedimas į kaljano barą tampa vis labiau populiarus, nes čia puiki erdvė ir nuostabi muzika.

Kodėl verta atsivesti merginą į kaljaninę?

Prieš rengiantis į pirmą pasimatymą, paklauskite savęs apie norimus tikslus, pirmo pasimatymo metu. Juk ne paslaptis, kad dauguma vyrų, nori geriau pažinti merginą. Pirmi pasimatymai gali nulemti jūsų draugystę, nes būtent tuo metu jūs parodote save ir mergina gali susidaryti nuomonę apie jus. Kaljanų bare, jūs galite kur kas geriau pažinti merginą, kuri jums patinka. Jūs ramiai pasėdėsite, pasiklausysite malonios muzikos ir pakalbėsite apie gyvenimą, bei užduosite jums rūpimus klausimus. Nepamirškite merginų paklausti ir apie jų gyvenimo tikslus, kuo gyvenime užsiima ir kokius pomėgius turi.

Venkite prastų pasimatymo vietų

Kino teatras yra populiari vieta, kurioje vyksta pirmieji pasimatymai. Tačiau norime pasakyti, kad tai tikrai prasta vieta, nes nuolatos girdėsite filmo garsus ir negalėsite deramai susikalbėti su mergina. Jūsų dėmesys nebus sukoncentruotas į merginą, nes tuo metu jūs žiūrėsite filmą. Akių kontakto tikrai nebus, nes tikriausiai ir mergina žiūrės tik į ekraną. Filmo metu, salėje yra tamsu, todėl negalėsite geriau įsižiūrėti į merginą, su kuria pasiryžote nueiti pirmajam pasimatymui.

Ėjimas į restoraną vakarieniauti, yra vienas iš nuobodžiausių dalykų. Jūs privalote parodyti merginai, kad jūs esate kūrybingas ir tikrai stengiatės parodyti puikų įvaizdį. Merginoms patinka, kuomet mato, kad vyras deda pastangas, o tai parodo jo požiūrį į ateities santykius.

Ką reikėtų žinoti apie pasimatymus kaljanų bare?

Kad jūsų pasimatymas vyktų kaljano bare, iš anksto merginos paklauskite ar ji mėgsta tabaką, o gal ir pati rūko? Jei merginai nepatinka tabako gaminiai ir negali pakęsti dūmų, tuomet reikės pagalvoti kitokią pasimatymo idėją, nes ją vestis čia būtų tiesiog nemandagu.

Pasistenkite susiplanuoti preliminarią datą iš anksto, kad galėtumėte užsirezervuoti staliuką. Čia galėsite pasimėgauti nuostabia aplinka ir gražiomis dekoracijomis. Blanki šviesa ir rami muzika, kas gali būti geriau? Čia palaikysite akių kontaktą ir mielai pabendrausite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *