Naujos statybos butai Vilniuje: kaip išsirinkti geriausią?

Naujos statybos butai Vilniuje: kaip išsirinkti geriausią?

Ieškantys naujo būsto, labai dažnai dairosi jo įsigyti didmiesčiuose. Vilnius yra vienas populiariausių pasirinkimų. Čia kiekvienais metais sudaroma daugybė pirkimo ir pardavimo sandorių. Statistika rodo, kad itin populiarūs yra naujos statybos butai Vilniuje. Tai patogus, šiuolaikiškas ir patikimas sprendimas. Tačiau kaip išsirinkti tą būstą, kuris geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius?

 

Skirkite laiko pasirinkimui

Kai yra didžiulė pasiūla, labai lengva pasimesti. Todėl prieš pradėdami dairytis skelbimuose, pirmiausia pagalvokite, kokio buto ieškote. Daug lengviau ieškoti norimo būsto bus tuomet, jeigu iš anksto žinosite, kur norite gyventi, kiek kambarių turėtų būti bute ir kokių papildomų kriterijų ketinate kelti naujam būstui. Pavyzdžiui, ar Jums svarbu, kad bute būtų autonominis šildymas arba terasa?

 

Suplanuokite biudžetą

Prieš pradedant paieškas, taip pat labai svarbu iš anksto numatyti biudžeto ribas, kurių negalite peržengti. Praktika rodo, kad labai dažnai, kai ieškoma įsigyti būstą ir nėra iš anksto numatytas biudžetas, jis beieškant ima kilti. Naujos statybos butai Vilniuje gali būti įvairių kainų, todėl labai svarbu iš anksto apsispręsti, kiek ketinate išleisti šiam pirkiniui.

 

Jeigu ketinate imti būsto paskolą, taip pat tai apgalvokite iš anksto. Nesiskolinkite daugiau, nei galėsite atiduoti. Įvertinkite, ar mėnesinė įmoka bus Jums įkandama ir ar galite sumokėti reikalingą pradinį įnašą.

 

Pradėkite paieškas internete

Kai jau maždaug žinote savo kriterijus, galite imti ieškoti naujo būsto. Pirmiausia tai galima daryti internete. Apžiūrėkite įvairius skelbimų portalus, kuriuose kiekvieną dieną skelbiama apie naujus parduodamus butus Vilniuje. Taip pat apžiūrėkite ir svetaines, kuriose pristatomi nauji, NT vystytojų projektai su parduodamais butais daugiabučiuose. Pažiūrėkite, ar yra pasiūlymų, kurie atitiktų Jūsų kriterijus ir toje miesto dalyje, kurioje norėtumėte gyventi. Pasirinkite bent kelis skirtingus variantus, kuriuos galėtumėte palyginti tarpusavyje.

 

Apžiūrėkite patikusius variantus

Nedarykite klaidos ir rezervuokite buto jo neapžiūrėję. Net jeigu Jums patiko būstas naujausiame NT projekte ir atrodo, kad nėra prie ko prikibti. Skirkite laiko ir apžiūrėkite Jums patikusius variantus. Kai parduodami naujos statybos butai Vilniuje, dažnai organizuojamos įvairios atvirų durų dienos, kurių metu galėsite gyvai apžiūrėti patikusius butus ir netgi užduoti Jums rūpimus klausimus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *