Kaip išsirinkti tinkamo dydžio vonią?

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio vonią?

Gražiai, stilingai, patogiai įrengtas vonios kambarys gali būti nedidelė poilsio sala savo namuose. Jaukiai įrengtame vonios kambaryje mielai praleistume šiek tiek daugiau laiko, atliktume keletą grožio procedūrų arba tiesiog pasimėgautume bei atsipalaiduotume prisileidę vonią maloniai šilto vandens. Dauguma žmonių vis dar nėra linkę atsisakyti vonios ir naudotis vien tik dušo kabina. Tačiau vonių pasirinkimo gausa gali įnešti ir sumaišties.

Kaip išsirinkti tinkamiausią vonią?

Vonių yra įvairių formų, gaminamų iš skirtingų medžiagų. Jos gali būti įvairių matmenų. Tad renkantis gali prireikti daugiau informacijos apie gausiai siūlomus gaminius.

Kokio dydžio vonią rinktis priklauso nuo turimos patalpos dydžio. Jei turima patalpa maža, tereikia išsimatuoti vietą kur numatoma statyti vonią. Turint didelį vonios kambarį, esama daugiau dydžio pasirinkimų, tačiau vistiek reikia atsižvelgti, kad liktų vietos praėjimui ir kitai vonios įrangai. Apie vonios tūrį retai susimąstome, tačiau tai taip pat svarbus aspektas. Taigi, jei esate suinteresuoti mažiau eikvoti vandens, derėtų rinktis mažesnio tūrio vonią. Tiems, kuriems ištekliai nėra aktualūs, gali rinktis didelio tūrio vonią ir mėgautis jos teikiamais privalumais. Visgi, jei naudojate vandens šildymo boilerį, pagalvokite ar pakaks jo talpinamo vandens jūsų pasirinkto tūrio voniai pripildyti.

Kokios formos vonią rinktis?

Prie sienos statoma vonia turės tilpti jai numatytoje vietoje, todėl reikėtų kruopščiai išsimatuoti. Tokios vonios įrengiamos daugelyje būstų, kur vonios kambariai nėra dideli. Nedideliems vonios kambariams taip pat puikiai gali tikti kompaktiška kampinė vonia. Ji montuojama patalpos kampe, tačiau tokio tipo vonia gali būti ne tik maža, bet ir labai talpi. Dideliam vonios kambariui išskirtinės prabangos vaizdą suteiks laisvai pastatoma vonia. Ji įrengiama pasirinktoje vietoje, dažnai viduryje ir atrodo itin stilingai. Vonių forma gali būti stačiakampė, ovali, kampinė, asimetriška.

Plieninė vonia pasižymi gera kaina ir paprastu montavimu. Ketaus yra tvirta, sunki, ilgai laiko šilumą. Akrilo vonia lengva, tačiau neatspari augintinių nagų bei kitiems įbrėžimams. Mėgaukitės savo pasirinktos vonios teikiamais privalumais.