Ką veikia NT brokeriai?

Ką veikia NT brokeriai?

Nekilnojamo turto agentūra Kaune nuolatos dirba su skirtingais objektais ir susiduria su skirtingais klientais, kad galėtų suteikti jiems reikiamą pagalbą su būsto pirkimu, pardavimu arba nuoma. Brokeris gali padėti ne tik su namais, tačiau ir komercinėmis patalpomis, žemės sklypais arba biurų patalpomis. Kartais žmonės nežino ką brokeriai atlieka savo kasdieniame darbe, tad suteiksime jums šiek tiek informacijos apie jų veiklą.

Brokerio kasdienybė

Pirkimo, pardavimo ir nuomos atvejais, visuomet reikia tvarkyti popierius, kad sandoriai būtų oficialiai įteisinti ir užbaigti. NT brokeris Kaune gali padėti savo klientams kiekviename etape, kad visas procesas būtų užbaigtas lengvai ir sklandžiai. Pagalba prasideda jau nuo pat pradžios ir tęsiasi kol būna užbaigti sandoriai. Jie padės ne tik sutvarkyti reikiamus dokumentus, tačiau nuvyks apžiūrėti reikiamą turtą, jį aprodys potencialiems pirkėjams, atliks reikiamus vizitus. Brokerių kasdienybė yra trys skirtingi darbų tipai: paieška, administraciniai darbai ir rinkodara.

Paieškos darbai

 1. Nuolatinės rinkos sekimas ir turto rinkos analizės atlikimas.
 2. Kiekvienos dienos skelbimų sekimas.
 3. Skelbimų ir atvirų sąrašų stebėjimas, kad būtų atrandamas tinkamiausias variantas pirkėjui.

Administraciniai darbai

 1. Kiekvieną dieną keliami skambučiai ir kalbamasi su pirkėjais / pardavėjais.
 2. Atsakymai į elektroninius laiškus.
 3. Parduodamo NT sąrašų atnaujinimas.
 4. Dokumentų parengimas ir jų pristatymas.

Rinkodara

 1. Sukuriama ir platinama reklaminė medžiaga.
 2. Socialinėje žiniasklaidoje įrašų kūrimas ir jų platinimas per grupes.
 3. Skelbimų tvarkymas ir administravimas skelbimų portaluose.
 4. Reklaminių kampanijų vykdymas.

Brokerių darbas pardavimo atveju

Profesionalūs brokeriai stengiasi, kad jų klientas galėtų parduoti savo NT už geriausią kainą ir trumpiausią laiką. Brokeriai dažniausiai nusistato tam tikrą procentą nuo pardavimo. Jų nustatytas procentas skatina juos, kad paslaugą atliktų kuo kokybiškiau ir geriau. Vis daugiau žmonių susisiekia su vietiniais brokeriais, kad būtų įvykdomi sandoriai kuo greičiau ir sklandžiau. Reikia nepamiršti, kad brokeriai atstovauja visus pardavėjo interesus ir padeda jiems nustatyti tinkamiausią kainą, bei atskleidžia žinias apie šių dienų rinką.

Į brokerio paslaugas įeina ir turto fotografavimas ir skelbimų dėjimas. Patyręs brokeris žino kokiu kampu reikia fotografuoti objektą, kad būtų atskleidžiamas gražiausias vaizdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *