Ką būtina žinoti apie pažastų depiliaciją?

Ką būtina žinoti apie pažastų depiliaciją?

Nepageidaujamos kūno augmenijos plaukų šalinimas lazeriu, atliekamas profesionalo naudojant modernią įrangą, atsižvelgiant į galimas kontraindikacijas, yra procedūra „ištrinti ir pamiršti“. Tuo pačiu metu plaukų šalinimo lazeriu specialistams nuolat tenka atsakyti į klausimus, ar pažastų depiliacija šalia manęs yra pavojinga pažastims ir kitoms kūno dalims.

Smagu, kad klientai dalijasi savo abejonėmis ir rūpesčiais. Tai kalba apie pasitikėjimą. Ir norėdami sustiprinti šį pasitikėjimą, nusprendėme pakalbėti apie tai, kaip atliekama plaukų šalinimo pažastyse procedūra, kodėl dabar negalima bijoti daugybės neigiamų lazerio poveikio padarinių, kurių tiesiog negali atsirasti šiuolaikiniuose lazeriniuose įrenginiuose, ir kaip išgauti ilgalaikį epiliavimo efektą.kurių metu oda išliks lygi daug metų.

Savo tinklaraštyje jau paskelbėme 10 populiariausių mitų apie plaukų šalinimą lazeriu. Kad nesikartotume, čia mes išsamiai aptarsime faktus apie pažastų plaukų šalinimo procedūrą ir dažnas baimes, susijusias su šios konkrečios kūno dalies epiliavimu.

Pažastų srities ypatybės, kurias reikia žinoti

Lazerio terapeutas, konsultuojantis prieš lazerinę pažastų procedūrą, visada atsižvelgia į du pagrindinius dalykus:

 • Anatominė struktūra. Pažastinėje duobėje, tarp raumenų, riebalinio ir jungiamojo audinio storyje yra daug limfmazgių, į kuriuos limfa teka iš kaklo ir krūtinės srities, o moterims – ir iš pieno liaukų.
 • Hormoninis plaukų augimo reguliavimas. Plaukelių augimo greitį pažastų odoje lemia žmogaus hormoninis fonas. Ta pati nuo hormonų priklausoma sritis yra tarpvietėje. Bet koks lytinių hormonų lygio pasikeitimas lemia plaukų augimo laipsnį šiose srityse.
 • Šios dvi savybės iš esmės lemia procedūros kontraindikacijų sąrašą, palaikomųjų seansų poreikį, siekiant išlaikyti odos glotnumą, taip pat pasiruošimo lazerio poveikiui kokybės ir tikslumo reikalavimus.

Plaukų šalinimo lazeriu pažastyse privalumai ir trūkumai

Akivaizdus nepageidaujamos augmenijos pašalinimo lazeriu procedūrų pranašumas gali būti vadinamas:

 1. gebėjimas gauti lygią odą pažasties duobėje pakankamai ilgą laiką, kuris, remiantis statistika, vidutiniškai yra 8 metai;
 2. visiškas įaugusių plaukų ir susijusių problemų pašalinimas;
 3. estetinė odos išvaizda tiek iš karto po procedūros, tiek po kurio laiko po jos;
 4. nėra pavojaus išsivystyti alerginėms reakcijoms, kaip yra depiliuojantis vašku ar šukuojant;
 5. galimybė pašalinti apgamus (plaukelių šalinimas lazeriu ir apgamus), papilomas ir kitus gerybinius odos navikus, kurie tampa reikšmingu kosmetiniu defektu arba sukelia fizinį diskomfortą, kartu su erzinančiais plaukeliais;
 6. ilgainiui sutaupysite pinigų plaukų šalinimo procedūroms su vašku ar cukraus pasta.

Pažastų plaukų šalinimo lazeriu trūkumai dažniausiai siejami su

 • su nebaigtu procedūrų kursu, kai vietoj būtinų 5-6 procedūrų atliekamos tik 2-3;
 • plaukų šalinimo lazeriu technologijos pažeidimus specialistas, kuris įvertina odos būklę ir fototipą, parenka aparato nustatymus.

Retai kas atkreipia dėmesį į procedūrai naudojamo lazerio tipą, specialisto nustatytus spinduliavimo parametrus. Daugeliu atvejų, kai jie rašo apie pažastų plaukų šalinimo lazeriu neveiksmingumą ar pavojus, gali pasirodyti, kad:

 1. šio tipo lazerio spinduliuotė netinka tam tikro tipo plaukams šalinti (pavyzdžiui, šviesiems ar pilkiems, veliūriniams), negalima naudoti žmonėms su tamsia ar įdegusia oda;
 2. prietaiso nustatymai nustatomi taip, kad pacientas būtų garantuotas nenudegimų, o poveikio intensyvumas yra daug mažesnis nei būtinas negrįžtamai plaukų folikulų sunaikinimui;
 3. tam tikras plaukų šalinimo lazeriu centras tiesiog neturi galimybės įsigyti kokybiškos modernios įrangos, todėl procedūros atliekamos pagal tai, kas yra.

Iš čia ir paplitusi klaidinga nuomonė, kad plaukų negalima pašalinti amžinai, kad procedūra yra skausminga ir kupina nudegimų, o tik nuolatinis skutimas gali išgelbėti blondines ir tamsiaodes jaunas damas nuo augmenijos pažastyse.

Kontraindikacijos

Dažna neigiamo plaukų šalinimo lazeriu poveikio pažastyse priežastis yra lengvabūdiškas žmogaus požiūris į jo kontraindikacijas procedūrai. Taip, visai gali būti, kad tai persineš ir viskas nėra taip baisu, kaip galėtų būti.

Tačiau tokiu atveju visada reikėtų prisiminti, kad žalą padarė ne plaukų šalinimas lazeriu, o kliento noras nuslėpti svarbią informaciją nuo savo lazerio terapeuto.

Šaltinis: depiliacijoscentras.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *