Daugiau vandens vasarą. Vandens filtrai padės jį apsaugoti.

Daugiau vandens vasarą. Vandens filtrai padės jį apsaugoti.

Esant karštai oro temperatūrai rekomenduojama gerti dvigubai daugiau vandens, nei įprastai, kad kūnas nedehydraduotų. Palaikyti tinkamą geriamojo vandens kiekį nuolatos, verta įsigyti vandens gertuvę, kuri geriausia būtų pagaminta iš nerūdijančio plieno ar stiklo. Plastikinių gertuvių sveikatos specialistas nerekomenduoja dėl jų jautraus sąlyčio su oro sąlygomis, o ypač karštu oru. Turite vandens gertuvę, tinkamą naudoti? Bet ar to pakanka? Deja, ne visada, ypač kai kalbame, ką mes pilame į ją.

 

        Kietas vanduo ir jo įtaka mūsų sveikatai.

 

Kietas vanduo nekenkia mūsų sveikatai, jei jį geriame, tačiau jis sausina odą, plaukus. Jei nusimaudę jaučiate nemalonų odos tempimą, oda ima šerpetoti bet kuriuo metų sezonu, o vasarą ypač, ima slinkti plaukai, o galvos oda bei plaukai tampa sausi – verta, pirmiausia, ne keisti savo naudojamas prausimosi ar higienos priemones, o ištirti vandenį, kurį geriate.

Vanduo kietas dažniausiai būna nuo per didelio geležies kiekio jame, kartais, pokyčiai tampa labai pastebimi ir nemalonūs, kai atsiranda kiaušinio kvapas, todėl iš vandens maišytuvų ir vietų, kuriuos teka vanduo kvapas sklinda po visus namus. Kartu su nemaloniu kvapu gali atsirasti ir įvairūs nemalonūs skoniai ir poskoniai.

Svarbu atsiminti, kad vanduo yra bekvapis ir beskonis, todėl neignoruokite pasikeitimų ir imkitės tinkamų priemonių joms šalinti. Vienos populiariausių, ilgalaikių ir patikimiausių priemonių – tai vandens nugeležinimo filtrai.

 

Vandens nugeležinimo filtrai. Ar jie kenkia vandens kokybei?

 

Tinkamai parinkta įranga profesionalių savo srities specialistų niekada nepakenks jūsų vandens kokybei. Ieškant ir pasirenkant specialistus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar gavote pasiūlymą pirmiausia atlikti pirminį veiksmą, kaip vandens tyrimas, kadangi be jo, toliau negalimi jokie kiti veiksmai. Antras veiksmas, ką paprastai teikia profesionalūs ir patikimi vandentvarkos atstovai – dirba glaudžiai kartu su sertifikuota laboratorija ir analizuoja jos išvadas. Trečia – parenka tinkamą įrangą pagal tyrimo rezultatus bei jūsų asmeninius poreikius. Ir visa tai tam, kad vandens filtrai nepakenktų jūsų vandeniui, o kaip tik jį pagerintų.

Taigi, atsakant į klausimą, ar vandens filtrai gali pakenkti jūsų vandeniui – ne, jei jie yra tinkamai parinkti savo srities specialistų, turinčių ilgametę patirtį, turi profesionalią komandą, kuri supranta fizikos dėsnius, geba techniškai išspręsti jūsų problemą ir, žinoma, gali suteikti aptarnavimo paslaugas bei garantiją.

Vandens filtrai tarnaus ilgai ir metams bėgant pastebėsite, kad sutaupysite daugiau su jais, nei be jų.

 

Įsigykite vandens filtrus jau šiandien – Aquafilter.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *